Факультет радіотехнічних військ протиповітряної оборони

Начальник факультету

полковник

КОВАЛЕВСЬКИЙ
СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

 

Навчатись на факультеті РТВ – це перспективно планувати майбутнє!

 +38 (067) 57-00-684

 

Факультет радіотехнічних військ має багаторічний шлях. Його відлік розпочався у далекому 1946 році, коли на базі вищої військової школи ППО у місті Харкові в рамках формування Військової Академії артилерійської радіолокації був створений факультет винищувальної авіації, повітряного спостереження оповіщення та зв’язку, правонаступником якого є факультет радіотехнічних військ.

Радіотехнічні війська створені на базі служби повітряного спостереження, оповіщення та зв’язку 15 грудня 1951 року Постановою «Про створення служби раннього виявлення літаків повітряного противника». Цей день вважається днем народження Радіотехнічних військ.

До складу факультету входять три кафедри, які здійснюють підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, спеціаліст та магістр за напрямом підготовки «Радіотехніка», «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології» для радіотехнічних військ Повітряних Сил Збройних Сил України, а також підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації військових фахівців.

На факультеті підходи до навчання та обладнання навчальних класів мають принципово нову концепцію, спрямовану на практичну складову занять курсантського складу, навчання безпосередньо на озброєнні та військовій техніці, яка знаходиться на озброєнні військ. З цією метою всі аудиторії оснащені за новими