Факультет підготовки офіцерів запасу за контрактом

НАБІР НА ВІЙСЬКОВУ ПІДГОТОВКУ ЗА ПРОГРАМОЮ ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ РОЗПОЧАТО З 01 ЛЮТОГО 2024 РОКУ!

Підготовка офіцерів запасу на факультеті здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.02.2012 № 48 “Про затвердження Порядку проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу” (зі змінами) та спільного наказу Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України від 18.06.2019 № 316/833 “Про затвердження Інструкції про організацію військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу”.

Контактна інформація

Адреса розташування відбіркової комісії:

м. Харків,

Телефон:
067 57 99 388
067 57 09 498
067 57 77 771

 

Електронна адреса:

У В А Г А !

В університеті розпочато набір 2024 року на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.

Необхідні для вступу документи:

  • заява (зразок № 1 або № 2 в розділі «Корисна інформація»);
  • паспорт – 1–2 сторінки + сторінка з діючою пропискою (для пластикового паспорта – лицьовий та зворотний бік + довідка про реєстрацію міста проживання);
  • картка платника податків;
  • для юнаків – приписне свідоцтво (чи військовий квиток);
  • для осіб, які здобувають вищу освіту – студентський квиток;
  • для осіб, які вже мають вищу освіту за рівнем не нижче бакалавра – диплом про вищу освіту та додаток до нього.

Громадянам, які бажають вступити на військову підготовку, необхідно надати заяву з ксерокопіями зазначених документів особисто, за допомогоюелектронної адреси: [email protected]

Телефон для довідок: 067 57 99 388
067 57 77 771

067 57 09 498.

Термін проведення військової підготовки – два роки.Варіанти проходження: один день на тиждень (з урахуванням графіку за місцем основного навчання чи роботи) протягом осіннього та весняного семестрівабо протягом чотирьох тижнів щоденних занять у період січня-лютого. В умовах військового стану в країні форма навчання ДИСТАНЦІЙНА.

Факультет створений у серпні 2004 року у складі Харківського національного університету Повітряних Сил і забезпечує Збройні Сили України та інші військові формування необхідною кількістю військовонавчених громадян для виконання військового обов’язку в запасі, для проходження військової служби за контрактом або призовом та у військовому резерві.

Серед науково-педагогічних працівників факультету – 3 доктори наук, 21 кандидат наук (з них 3 професори, 19 доцентів). Усі викладачі факультету є офіцерами запасу, мають базову підготовку за відповідною військово-обліковою спеціальністю, багатий досвід викладацької та наукової роботи, практичний досвід служби у військових частинах, окремі викладачі брали участь у бойових діях, миротворчих операціях тощо.

Для забезпечення занять з військової підготовки використовуються спеціалізовані аудиторії, зразки озброєння, військова і спеціальна техніка, навчально-тренувальні і навчально-лабораторні комплекси відповідних штатних кафедр, факультетів і підрозділів університету.

За час існування факультету військову підготовку за програмою офіцерів запасу на контрактній основі пройшли понад 18000 осіб з числа студентів вищих навчальних закладів України.

Програма військової підготовки передбачає вивчення наступних розділів:

  • Загальновійськова підготовка;
  • Організація та методика роботи з особовим складом;
  • Тактична і тактико-спеціальна підготовка;
  • Військово-технічна і військово-спеціальна підготовка.