Льотний факультет

Основною метою діяльності льотного факультету Харківського  національного університету Повітряних Сил є підготовка військових фахівців льотного профілю для Міністерства оборони України та інших державних військових формувань України, створених відповідно до законів України, згідно з державним замовленням.

Інженерно-авіаційний факультет

Інженерно-авіаційний факультет Харківського національного університету Повітряних Сил має багату та славетну історію.

Факультет зенітних ракетних військ

Факультет зенітних ракетних військ – це один з основних організаційних
і навчально-наукових структурних підрозділів Харківського національного університету Повітряних Сил.
Він є суб’єктом освітньої діяльності в системі військової освіти, який створений з метою отримання громадянами України вищої освіти і задоволення потреб держави у військових фахівцях.

Факультет автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації

Попередниками факультету були факультет автоматизованих систем управління та факультет наземного забезпечення бойових дій авіації. Кафедри факультету в різні роки входили до складу Харківського вищого військового командно-інженерного училища ракетних військ імені М.І. Крилова, Військової інженерної радіотехнічної академії імені Л.А. Говорова та Харківського вищого військового авіаційного училища радіоелектроніки.

ai generated, network, cable-8198759.jpg

Факультет радіотехнічних військ протиповітряної оборони

Факультет радіотехнічних військ має багаторічний шлях. Його відлік розпочався у далекому 1946 році, коли на базі вищої військової школи ППО у місті Харкові в рамках формування Військової Академії артилерійської радіолокації був створений факультет винищувальної авіації, повітряного спостереження оповіщення та зв’язку, правонаступником якого є факультет радіотехнічних військ.

Факультет протиповітряної оборони Сухопутних військ

Факультет протиповітряної оборони Сухопутних військ – єдиний в Україні навчальний підрозділ, головною метою діяльності якого є якісна підготовка висококваліфікованих військових фахівців для Міністерства оборони України та інших державних військових формувань України, а також підготовка іноземних фахівців за державними угодами.

virtual, learning, training-5663279.jpg

Факультет післядипломної освіти

Факультет післядипломної освіти є одним із основних організаційних і навчально-наукових підрозділів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Факультет підготовки офіцерів запасу за контрактом

Підготовка офіцерів запасу на факультеті здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.02.2012 № 48 “Про затвердження Порядку проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу” (зі змінами) та спільного наказу Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України від 18.06.2019 № 316/833 “Про затвердження Інструкції про організацію військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу”.

Інститут цивільної авіації

Інститут цивільної авіації створений рішенням Міністра оборони України у 2017 році. Він складається з факультету інформаційних та технічних систем та Центру підготовки та сертифікації авіаційного персоналу на факультеті проводиться підготовка цивільних фахівців за освітніми ступенями бакалавра та магістра за кошти фізичних та юридичних осіб. З 2014 року факультет проводить підготовку іноземних громадян та осіб без громадянства за всіма ліцензованими спеціальностями.